6.ročník běhu pro širokou veřejnost

Sobota 19.5.2018

beh-jenikov-logo.png
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Výsledky 1.ročníku - 25.5.2013

Skupina : Muži_20_29 (1984-1993)                     8km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1  30 Kalina          Vojtěch      M 1990 00:29:27  B

Skupina : Muži_30_39 (1974-1983)                     8km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1  31 Křižan          Martin       M 1982 00:36:55  B

Skupina : Muži_40_49 (1964-1973)                     8km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1  35 Venhoda         Milan        M 1971 00:28:39  B
  2  36 Sochor          Jindřich     M 1966 00:35:21  B
  3  32 Lošťák          Jan          M 1965 00:37:55  B

Skupina : Muži_50_59 (1954-1963)                     8km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1  33 Kugler          Ivan         M 1963 00:33:15  B
  2  34 Procházka       Zdeněk       M 1956 00:33:56  B

Skupina : Muži_all_18_90 (1923-1995)                 8km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1  35 Venhoda         Milan        M 1971 00:28:39  B
  2  30 Kalina          Vojtěch      M 1990 00:29:27  B
  3  33 Kugler          Ivan         M 1963 00:33:15  B
  4  34 Procházka       Zdeněk       M 1956 00:33:56  B
  5  36 Sochor          Jindřich     M 1966 00:35:21  B
  6  31 Křižan          Martin       M 1982 00:36:55  B
  7  32 Lošťák          Jan          M 1965 00:37:55  B

Skupina : Příchozí_Muži_18_90 (1923-1995)            4km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1 151 Sochor          Jaroslav     M 1970 00:21:12  M1
  2 150 Dvořák          Radek        M 1969 00:22:19  M1

Skupina : Příchozí_Ženy_18_90 (1923-1995)            2km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1 204 Kodysová        Jana         Z 1985 00:10:54  M2
  2 208 Martinů         Dagmar       Z 1973 00:13:11  M2
  3 202 Svobodová       Veronika     Z 1983 00:14:34  M2

Skupina : Žáci_14_15 (1998-1999)                     2km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1 205 Berger          Matyáš       M 1999 00:10:58 

Skupina : Žákyně_14_15 (1998-1999)                   2km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1 207 Martinů         Lenka        Z 1998 00:14:22 

Skupina : Žáci_10_13 (2000-2003)                     2km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1 201 Sochor          Kryštof      M 2001 00:10:22 
  2 209 Koch            Václav       M 2002 00:14:11 

Skupina : Žákyně_10_13 (2000-2003)                   2km
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1 206 Bergerová       Anna         Z 2003 00:12:11 

Skupina : Žáci_Žákyně_7_9 (2004-2008)               400m
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1  28 Pavlíčková      Jana         Z 2004 00:02:17 
  2  26 Křižan          Tadeáš       M 2006 00:02:39   
  3  27 Jandová         Michaela     Z 2005 00:05:59 

Skupina : Chlapci_Dívky_2_6 (2007-2011)             200m
Př.  Č. Příjmení        Jméno        P Roč. Cel.čas   Sk
--------------------------------------------------------
  1   5 Jandová         Simonka      Z 2008 00:01:34 
  2   4 Sochor          Šimon        M 2008 00:01:44   


 

Zúčastníte se 6.ročníku běhu?

Ano (2 | 40%)
Přemýšlím o tom (3 | 60%)
Ne (0 | 0%)

Sponzoři akce

Tiskárna JAVA, HZS Kraje Vysočina, Pivovar Ježek, GORDIC software, Jaroslav Píška – broušení skla, Agromilk s.r.o. Větrný Jeníkov, Dana a Vladislav Hrstkovi, Petr Vítek, Ivana Svobodová a další
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one