6.ročník běhu pro širokou veřejnost

Sobota 19.5.2018

beh-jenikov-logo.png
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Výsledky 2.ročníku - 17.5.2014
           
Číslo Přijmeni Jméno DN Poh. Klub, obec Kategorie Trať Čas Pořadí
86 Kalina Vojtěch 1990 M Jihlava A20,A30 8km 0:33:01 1
79 Vácha Jindřich 1975 M Jihlava A20,A30 8km 0:33:07 2
81 Číha Pavel 1992 M V.Jeníkov A20,A30 8km 0:34:51 3
87 Křižan Martin 1982 M RZP Dobronín A20,A30 8km 0:39:34 4
80 Štýbnar Zbyněk 1974 M Jihlava B40 8km 0:28:11 1*
88 Prášil Aleš 1974 M OK Jihlava B40 8km 0:33:29 2
92 Rokos Petr 1974 M Jihlava B40 8km 0:39:08 3
73 Kugler Ivan 1963 M KMS Jihlava B50 8km 0:33:10 1
3 Hrstka Vladimír 1957 M V.Jeníkov B50 8km 0:41:37 2
68 Kubátová Tereza 1993 Z V.Jeníkov C20 8km 0:41:25 1
83 Raušer David 1990 M V.Jeníkov M1 4km 0:19:47 1
84 Lošťák Jan  1965 M V.Jeníkov M1 4km 0:20:45 2
100 Dvořák Radek 1969 M Klepáček M1 4km 0:23:03 3
85 Křižanová Jana 1985 Z RZP Dobronín M2 2km 0:11:00 1
82 Vintrová Lenka 1976 Z Klepáček M2 2km 0:13:37 2
97 Měska Michal 2000 M Kalhov Z1 2km 0:10:02 1
95 Berger Matyáš 1999 M V.Jeníkov Z1 2km 0:10:09 2
16 Vintrová Adéla 2000 Z Klepáček Z2 2km 0:14:24 1
89 Štýbnar Štěpán 2003 M Jihlava Z3 2km 0:10:26 1
11 Sochor Kryštof 2001 M V.Jeníkov Z3 2km 0:10:27 2
91 Paulíčková Jana 2004 Z Chyška Z4 2km 0:12:07 1
94 Bergerová Anna 2003 Z V.Jeníkov Z4 2km 0:14:25 2
98 Kudrna Václav 2005 M Kalhov Z5 400m 0:01:59 1
90 Rokos  Adam 2006 M Jihlava Z5 400m 0:02:02 2
1 Palán Radek 2007 M Kalhov Z5 400m 0:02:08 3
18 Měrtl Lukáš 2005 M V.Jeníkov Z5 400m 0:02:18 3
8 Prášil Jakub 2007 M OK Jihlava Z5 400m 0:02:19 4
4 Křižan Tadeáš 2006 M RZP Dobronín Z5 400m 0:02:26 5
19 Jandová Michaela 2005 Z V.Jeníkov Z6 400m 0:02:22 1
99 Sochor Šimon 2008 M V.Jeníkov Z7 200m 0:01:12 1
6 Prášil Adam 2009 M OK Jihlava Z7 200m 0:01:13 2
9 Palán Petr 2010 M Kalhov Z7 200m 0:01:23 3
12 Dvořák Šimon 2008 M Klepáček Z7 200m 0:01:23 3
7 Aliger Lukáš 2009 M Jihlava Z7 200m 0:01:35 4
93 Vendler Dominik 2008 M V.Jeníkov Z7 200m 0:02:10 5
2 Kudrna David 2010 M Kalhov Z7 200m 0:02:20 6
96 Rokosová Linda 2008 Z Jihlava Z8 200m 0:01:09 1
15 Váchová Kateřina 2008 Z V.Jeníkov Z8 200m 0:01:11 2
10 Jandová Simona 2008 Z V.Jeníkov Z8 200m 0:01:21 3
14 Váchová Tereza 2010 Z V.Jeníkov Z8 200m 0:01:34 4
5 Křižanová Zuzana 2011 Z RZP Dobronín Z8 200m 0:01:47 5
* Pan Zbyněk Štýbnar se stal celkovým vítězem II.ročníku        

Zúčastníte se 6.ročníku běhu?

Ano (2 | 40%)
Přemýšlím o tom (3 | 60%)
Ne (0 | 0%)

Sponzoři akce

Tiskárna JAVA, HZS Kraje Vysočina, Pivovar Ježek, GORDIC software, Jaroslav Píška – broušení skla, Agromilk s.r.o. Větrný Jeníkov, Dana a Vladislav Hrstkovi, Petr Vítek, Ivana Svobodová a další
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one