6.ročník běhu pro širokou veřejnost

Sobota 19.5.2018

beh-jenikov-logo.png
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Výsledky 4.ročníku - 21.5.2016            
Číslo Přijmeni Jméno DN Poh. Kak. Trať Čas Pořadí
12 Váchová Tereza 2010 Z D6 200m 0:01:06 1
15 Přibylová Tereza 2010 Z D6 200m 0:01:17 2
1 Lisová Rozálie 2011 Z D6 200m 0:01:20 3
19 Křižanová Zuzana 2011 Z D6 200m 0:01:24 4
16 Grubbauerová Adélka 2011 Z D6 200m 0:01:27 5
7 Prosková Eliška 2013 Z D6 200m 0:02:04 6
21 Palán Petr 2010 M CH6 200m 0:00:53 1
10 Novák Dominik 2010 M CH6 200m 0:00:56 2
2 Lisa Kristián 2010 M CH6 200m 0:01:02 3
4 Baloun Tomáš 2010 M CH6 200m 0:01:04 4
14 Přibyl Miroslav 2010 M CH6 200m 0:01:11 5
8 Koudelka Daniel 2010 M CH6 200m 0:01:13 6
3 Procházka Vojtěch 2010 M CH6 200m 0:01:16 7
6 Proks Adam 2010 M CH6 200m 0:01:33 8
9 Váňa Tomáš 2012 M CH6 200m 0:01:36 9
18 Adamec Antonín 2012 M CH6 200m 0:01:45 10
5 Baloun Martin 2013 M CH6 200m 0:01:55 11
17 Rokos Dan 2012 M CH6 200m 0:01:58 12
11 Novák Šimon 2013 M CH6 200m 0:01:59 13
2 Dvořáková Lenka 2007 Z D9 400m 0:01:55 1
4 Váchová Kateřina 2008 Z D9 400m 0:01:59 2
52 Rokosová Linda 2008 Z D9 400m 0:02:02 3
3 Paullíčková Alena 2008 Z D9 400m 0:02:03 4
51 Grubbauerová Eliška 2008 Z D9 400m 0:02:25 5
56 Jandová Simona 2008 Z D9 400m 0:02:36 6
8 Kumštarová Daniela 2007 Z D9 400m 0:02:39 7
55 Sochorová Barbora 2007 Z D9 400m 0:02:40 8
54 Novák Tobiáš 2007 M CH9 400m 0:02:00 1
6 Baloun Zdeněk 2008 M CH9 400m 0:02:04 2
10 Sochor Šimon 2008 M CH9 400m 0:02:06 3
7 Somol Jan 2009 M CH9 400m 0:02:11 4
53 Adamec Petr 2009 M CH9 400m 0:02:17 5
1 Macků David 2009 Z CH9 400m 0:02:19 6
5 Koudelka Tomáš 2008 M CH9 400m 0:02:39 7
7 Paulíčková Jana 2004 Z D13 2km 0:09:11 1
2 Farková Lada 2003 Z D13 2km 0:10:35 2
10 Nováková Ema 2004 Z D13 2km 0:11:37 3
6 Dvořáková Jana 2004 Z D13 2km 0:11:40 4
11 Jandová Michaela 2005 Z D13 2km 0:12:23 5
4 Somolová Nikola 2006 Z D13 2km 0:13:26 6
12 Sochorová Johana 2004 Z D13 2km 0:14:32 7
3 Kumštarová Sabina 2004 Z D13 2km 0:14:45 8
9 Rokos Adam 2006 M CH13 2km 0:09:06 1
5 Štýbnar Štěpán 2003 M CH13 2km 0:09:20 2
8 Dvořák Martin 2006 M CH13 2km 0:11:21 3
1 Sochor Kryštof 2001 M CH15 2km 0:08:15 1
60 Váchová Kristýna 1993 Z Ž34 8km 0:35:54 1
58 Horká Jitka 1983 Z Ž34 8km 0:43:15 2
55 Rokosová Martina 1976 Z Ž40 8km 0:39:00 1
62 Váňová Ivana 1974 Z Ž40 8km 0:39:11 2
51 Kalina Vojtěch 1990 M M34 8km 0:29:39 1
59 Špringl Štěpán 1984 M M34 8km 0:30:55 2
50 Palán Jiří 1986 M M34 8km 0:32:33 3
57 Křižan Martin 1982 M M34 8km 0:38:15 4
54 Štýbnar Zbyněk 1974 M M49 8km 0:28:28 1*
64 Vácha Jindřich 1975 M M49 8km 0:35:33 2
61 Honzl Václav 1976 M M49 8km 0:35:48 3
56 Rokos Petr 1974 M M49 8km 0:38:49 4
53 Proks Vlastimil 1971 M M49 8km 0:39:09 5
52 Procházka Zdenek 1956 M M50 8km 0:33:02 1
63 Kugler Ivan 1963 M M50 8km 0:34:32 2
212 Lošťák Jan 1965 M M1 4km 0:19:00 1
210 Vácha Jiří 1979 M M1 4km 0:20:27 2
* Pan Zbyněk Štýbnar se stal celkovým vítězem 4.ročníku  

Zúčastníte se 6.ročníku běhu?

Ano (2 | 40%)
Přemýšlím o tom (3 | 60%)
Ne (0 | 0%)

Sponzoři akce

Tiskárna JAVA, HZS Kraje Vysočina, Pivovar Ježek, GORDIC software, Jaroslav Píška – broušení skla, Agromilk s.r.o. Větrný Jeníkov, Dana a Vladislav Hrstkovi, Petr Vítek, Ivana Svobodová a další
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one