6.ročník běhu pro širokou veřejnost

Sobota 19.5.2018

beh-jenikov-logo.png
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Výsledky 5.ročníku - 20.5.2017            
Číslo Přijmeni Jméno DN Poh. Kat. Trať Čas Pořadí
3 Lisová Rozálie 2011 Z D6 250m 0:01:10 1
7 Kružík  Jakub 2011 M CH6 250m 0:00:59 1
5 Váňa Tomáš 2012 M CH6 250m 0:01:19 2
10 Mopils Marek 2011 M CH6 250m 0:01:23 3
1 Adamec Antonín 2013 M CH6 250m 0:01:33 4
2 Rokos Dan  2012 M CH6 250m 0:01:35 5
4 Novák Šimon 2013 M CH6 250m 0:01:36 6
8 Vácha Hynek 2013 M CH6 250m 0:02:16 7
6 Váňa Filip 2013 M CH6 250m 0:02:17 8
7 Váchová Kateřina 2008 Z D9 500m 0:01:48 1
3 Paulíčková Alena 2008 Z D9 500m 0:01:56 2
4 Rokosová Linda 2008 Z D9 500m 0:02:00 3
11 Hronová Markéta 2008 Z D9 500m 0:02:06 4
8 Váchová Tereza 2010 Z D9 500m 0:02:09 5
6 Grubbauerová Eliška 2008 Z D9 500m 0:02:10 6
15 Huďová Michaela 2010 Z D9 500m 0:02:19 7
17 Coufalová Júlia 2009 Z D9 500m 0:02:22 8
10 Kružíková Eliška 2009 Z D9 500m 0:02:29 9
18 Přibylová Tereza 2010 Z D9 500m neklas.  
14 Baloun Zdeněk 2008 M CH9 500m 0:02:00 1
9 Somol Jan 2009 M CH9 500m 0:02:03 2
1 Sochor Šimon 2008 M CH9 500m 0:02:08 3
16 Prášil Adam 2009 M CH9 500m 0:02:09 4
2 Adamec Petr 2009 M CH9 500m 0:02:10 5
12 Zatloukal Jakub 2008 M CH9 500m 0:02:10 6
13 Baloun Tomáš 2010 M CH9 500m 0:02:15 7
5 Novák Dominik 2010 M CH9 500m 0:02:16 8
269 Paulíčková Jana 2004 Z D13 2km 0:08:34 1
285 Vítková Hana 2007 Z D13 2km 0:09:20 2
287 Komínová Tereza 2006 Z D13 2km 0:09:26 3
280 Nováková Viktorie 2004 Z D13 2km 0:09:48 4
268 Pilátová Kateřina 2004 Z D13 2km 0:11:02 5
275 Nováková Ema 2004 Z D13 2km 0:11:09 6
267 Dvořáková Jana 2004 Z D13 2km 0:11:14 7
284 Nováková Karolína 2006 Z D13 2km 0:12:57 8
250 Vytisková Nela 2006 Z D13 2km 0:13:02 9
274 Somolová Nikola 2006 Z D13 2km 0:13:25 10
279 Fábry Andrej 2005 M CH13 2km 0:08:06 1
273 Rokos Adam 2006 M CH13 2km 0:08:53 2
276 Novák Tobiáš 2007 M CH13 2km 0:09:33 3
288 Coufal Petr 2007 M CH13 2km 0:09:53 4
286 Prášil Jakub 2007 M CH13 2km 0:09:58 5
270 Zatřepálek Adam 2006 M CH13 2km 0:10:38 6
266 Beran Marek 2005 M CH13 2km 0:11:12 7
278 Kudrna Václav 2005 M CH13 2km neklas.  
289 Váňová Mirka 2003 Z D15 2km 0:08:46 1
249 Farková Lada 2003 Z D15 2km 0:10:00 2
277 Menšík Filip 2003 M CH15 2km 0:08:58 1
113 Houzarová Michaela 2001 Z 4km 0:26:15 1
112 Komín  Jakub 2000 M DM 4km 0:16:05 1
109 Sochor Kryštof 2001 M DM 4km 0:26:14 2
379 Hrstková Vlaďka 1987 Z Ž34 8km 0:30:16 1
400 Váchová Kristýna 1993 Z Ž34 8km 0:34:19 2
386 Dohnalová Lucie 1984 Z Ž34 8km 0:42:55 3
385 Franzová Veronika 1992 Z Ž34 8km 0:44:26 4
389 Lisová Martina 1983 Z Ž34 8km 0:51:09 5
395 Vítková Lenka 1978 Z Ž40 8km 0:38:39 1
388 Rokosová Martina 1976 Z Ž40 8km 0:38:45 2
383 Havlová Andrea 1980 Z Ž40 8km 0:49:36 3
382 Panáčková Zuzana 1982 Z Ž40 8km 0:49:37 4
397 Exner Jakub 1983 M M34 8km 0:27:40 1
377 Jirků Roman 1983 M M34 8km 0:30:07 2
384 Palán Jiří 1986 M M34 8km 0:31:54 3
378 Honzl Adam 1996 M M34 8km 0:35:33 4
391 Ochodnický Timotej 2003 M M34 8km 0:44:25 5
394 Vítek Jaroslav 1973 M M49 8km 0:27:30 1*
393 Prášil Aleš 1974 M M49 8km 0:33:39 2
399 Honzl Václav 1976 M M49 8km 0:34:06 3
396 Ochodnický Erik 1976 M M49 8km 0:36:32 4
390 Hron Robert 1970 M M49 8km 0:36:43 5
387 Rokos Petr 1974 M M49 8km 0:38:17 6
398 Coufal Petr 1980 M M49 8km 0:40:44 7
376 Kugler Ivan 1963 M M50 8km 0:34:15 1
380 Rada Petr 1964 M M50 8km 0:34:43 2
392 Lošťák Jan 1965 M M50 8km 0:40:57 3
381 Hrstka Vladislav 1957 M M50 8km 0:42:54 4
299 Dvořáková Markéta 1981 Z M2 2km 0:11:23 1
263 Zvolánková Martina 1994 Z M2 2km 0:11:38 2
111 Beranová Pavla 1974 Z M1 4km 0:24:08 1
* Pan Jaroslav Vítek se stal celkovým vítězem 5.ročníku    

Zúčastníte se 6.ročníku běhu?

Ano (2 | 40%)
Přemýšlím o tom (3 | 60%)
Ne (0 | 0%)

Sponzoři akce

Tiskárna JAVA, HZS Kraje Vysočina, Pivovar Ježek, GORDIC software, Jaroslav Píška – broušení skla, Agromilk s.r.o. Větrný Jeníkov, Dana a Vladislav Hrstkovi, Petr Vítek, Ivana Svobodová a další
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one