7.ročník běhu pro širokou veřejnost

Sobota 18.5.2019

beh-jenikov-logo.png
Číslo Přijmeni Jméno Naroz. Poh. Kat. Trať Čas Poř.
53 Lauermanová Eva 2013 Z D6 250m 0:01:08 1
8 Šulcová Kristýna 2014 Z D6 250m 0:01:14 2
59 Procházková Aneta 2013 Z D6 250m 0:01:16 3
82 Exnerová Markéta 2014 Z D6 250m 0:01:20 4
58 Fleková Adrina 2015 Z D6 250m 0:01:24 5
56 Kinská Lucie 2014 Z D6 250m 0:01:27 6
83 Brtnická Sofie 2014 Z D6 250m 0:01:32 7
85 Michelfeitová Adéla 2015 Z D6 250m 0:01:34 8
60 Procházková Tereza 2016 Z D6 250m 0:02:02 9
7 Lehká Eliška 2016 Z D6 250m 0:02:05 10
10 Prošková Adrea 2016 Z D6 250m 0:02:31 11
84 Fleková Veronika 2017 Z D6 250m 0:03:20 12
54 Novák Šimon 2013 M CH6 250m 0:01:04 1
52 Lauerman Jan 2015 M CH6 250m 0:01:12 2
81 Váňa Filip 2013 M CH6 250m 0:01:16 3
5 Jouja Jakub 2014 M CH6 250m 0:01:19 4
51 Vácha Hynek 2013 M CH6 250m 0:01:25 5
57 Kinský Marian 2014 M CH6 250m 0:01:33 6
1 Svoboda Marek 2014 M CH6 250m 0:01:39 7
6 Slanina Matěj 2015 M CH6 250m 0:01:53 8
4 Jouja Martin 2016 M CH6 250m 0:02:01 9
3 Vácha Jan 2016 M CH6 250m 0:02:02 10
55 Novák Adam 2016 M CH6 250m 0:02:31 11
2 Svoboda Ondra 2017 M CH6 250m 0:02:58 12
10 Trněná Jasmína 2010 Z D9 500m 0:01:50 1
5 Váchová Tereza 2010 Z D9 500m 0:01:58 2
8 Huďová Michaela 2010 Z D9 500m 0:02:03 3
1 Lisová Rozálie 2011 Z D9 500m 0:02:29 4
18 Packová Nikola 2012 Z D9 500m 0:02:49 5
3 Svobodová Bára 2010 Z D9 500m 0:02:50 6
7 Slaninová Adéla 2012 Z D9 500m 0:03:31 7
14 Palán Petr 2010 M CH9 500m 0:01:43 1
6 Jouja Adam 2011 M CH9 500m 0:01:58 2
2 Lisa Kristián 2010 M CH9 500m 0:02:00 3
11 Trněný Matyáš 2010 M CH9 500m 0:02:02 4
12 Novák Dominik 2010 M CH9 500m 0:02:03 5
15 Navrátil Filip 2011 M CH9 500m 0:02:05 6
16 Váňa Tomáš 2012 M CH9 500m 0:02:12 7
4 Rokos Dan 2012 M CH9 500m 0:03:06 8
61 Přibilová Nikola 2006 Z D13 1km 0:03:46 1
55 Trněná Leontýna 2007 Z D13 1km 0:03:56 2
51 Rokosová Linda 2008 Z D13 1km 0:04:07 3
70 Havlíčková Denisa 2009 Z D13 1km 0:04:22 4
54 Váchová Kateřina 2008 Z D13 1km 0:04:32 5
72 Havlíček Radek 2006 M CH13 1km 0:03:35 1
62 Prášil Adam 2009 M CH13 1km 0:03:45 2
52 Rokos Adam 2006 M CH13 1km 0:04:03 3
50 Sochor Šimon 2008 M CH13 1km 0:04:16 4
56 Zatloukal Jakub 2008 M CH13 1km 0:04:38 5
60 Dvořák Šimon 2008 M CH13 1km 0:05:25 6
63 Kasal Karel 2009 M CH13 1km 0:05:25 7
285 Bromová Adriana 2005 Z D15 2km 0:09:58 1
288 Dvořáková Jana 2004 Z D15 2km 0:12:23 2
280 Prášil Jakub 2007 M CH15 2km 0:08:40 1
279 Kazda Matouš 2005 M CH15 2km 0:08:53 2
286 Vačkář Adam 2005 M CH15 2km 0:09:22 3
9 Váňová Mirka 2003 Z 4km 0:21:40 1
6 Štýbnar Štěpán 2003 M DM 4km 0:16:16 1
7 Ochodnický Timotej 2003 M DM 4km 0:16:45 2
311 Veselá Petra 1989 Z Ž34 8km 0:34:25 1
316 Exnerová Marie 1987 Z Ž34 8km 0:42:01 2
306 Chudíková Barbora 1978 Z Ž40 8km 0:40:03 1
307 Kunčarová Alena 1972 Z Ž40 8km 0:46:50 2
310 Komín Jakub 2000 M M34 8km 0:31:46 1
301 Palán Jiří 1986 M M34 8km 0:36:56 2
313 Číha Pavel 1992 M M34 8km 0:39:20 3
303 Slanina Filip 1988 M M34 8km 0:43:13 4
312 Raušer David 1990 M M34 8km 0:43:47 5
305 Menšík Filip 2003 M M34 8km 0:49:28 6
317 Exner Jakub 1983 M M49 8km 0:30:57 1*
308 Štýbnar Zbyněk 1974 M M49 8km 0:32:04 2
319 Havlíček Radek 1980 M M49 8km 0:32:29 3
314 Prášil Aleš 1974 M M49 8km 0:34:54 4
321 Nousek Jiří 1974 M M49 8km 0:38:10 5
315 Kazda Tomáš 1971 M M49 8km 0:39:30 6
318 Hron Robert 1970 M M49 8km 0:42:18 7
309 Procházka Zdeněk 1956 M M50 8km 0:36:01 1
320 Kugler Ivan 1963 M M50 8km 0:37:46 2
289 Joujová Jana 1981 Z M2 2km 0:10:24 1
287 Bartáková Petra 1981 Z M2 2km 0:10:36 2
284 Komínová Jana 1976 Z M2 2km 0:10:42 3
300 Váchová Klára 1981 Z M2 2km 0:11:36 4
278 Kalinová Hana 1985 Z M2 2km 0:13:31 5
1 Sochor Kryštof 2001 M M1 4km 0:18:10 1
4 Trněný Tomáš 1977 M M1 4km 0:20:41 2
2 Rokos Petr 1974 M M1 4km 0:20:45 3
3 Vácha Jiří 1979 M M1 4km 0:21:56 4
8 Lošťák Jan 1965 M M1 4km 0:21:57 5
5 Štýbnar Zdeněk 1952 M M1 4km 0:33:11 6
*Pan Jakub Exner se stal celkovým vítězem 7.ročníku    

Zúčastníte se 7.ročníku běhu?

Ano (4 | 100%)
Ne (0 | 0%)

Sponzoři akce

Tiskárna JAVA, HZS Kraje Vysočina, Pivovar Ježek, GORDIC software, Jaroslav Píška – broušení skla, Agromilk s.r.o. Větrný Jeníkov, Dana a Vladislav Hrstkovi, Petr Vítek, Ivana Svobodová a další
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one